Energо University-де жылу энергетикасы түлектері кездесті

12.06.2024 Барлық жаңалықтар

«Жылу энергетикасы» бағытының 2009 жылғы түлектері Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университетінде (Energo University) кездесті.

Түлектермен жұмыс офисінің қолдауымен жылу энергетикасы кафедрасы ұйымдастырған кездесуге 15 адам келді. Бүгінде олар «АлЭС» АҚ-да 1,2,3 ЖЭО-да, Екібастұз ГРЭС-1-де, «Теплокоммунэнерго» АҚ-да, «Промстройпроект» Алматы жобалау институтында, «Электромонтаж» АҚ-да («ЭЛМО»), «Көкжиек», «Жасқанат», «Орбита» қазандықтарында және т. б. жауапты лауазымдарда еңбек ететін табысты басшылар мен мамандар.

Қонақтар алдында энергетика және жасыл технологиялар институтының директоры Айнур Бегимбетова құттықтау сөз сөйледі. Ол мұндай іс-шаралардың маңыздылығын атап өтті және барлық қатысушыларға университетке адал болып қалғаны үшін және жұмыс кестесінде оған баруға уақыт бөлгені үшін алғыс айтты.
Дәстүр бойынша түлектерге экскурсия өткізілді, оның барысында олар өздерінің студенттік жылдарын еске алып, оқытушылармен сөйлесіп, таныс жерлерге – дәріс залдарына, кітапханаға, спортзалға және оқу аудиторияларына барды. Кафедра қызметкерлері қонақтарға оқу бағдарламасын білуге квест дайындады. Түлектер өздерін үздік студент ретінде сезіне алды, өйткені олар тапсырмаларды өте жақсы орындады.

Кездесу соңында қонақтар оқу барысында пайдалану үшін кафедраға smart-теледидар сыйлады және университет аумағында естелік ағаш отырғызды.