Алматы әкімі мен Energo University-дің ректоры ЖОО-ның даму перспективаларын талқылады

18.06.2024 Барлық жаңалықтар

Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университетінің ректоры (Energo University) Ғани Нығыметов Алматы қаласының әкімі Ерболат Досаевқа қаланың ең көне оқу орындарының бірін дамыту жоспары туралы баяндады.

Жұмыс кездесуі барысында ЖОО басшысы қала бастығына университеттің даму перспективалары туралы айтып, Алматының белсенді өсіп келе жатқан экономикасының қажеттіліктері үшін білікті кадрларды даярлау тақырыбын және оны тартымды қалалық ортаға айналдыруға арналған Energo University кампусының аумағындағы инфрақұрылымдық өзгерістер жөніндегі жоспарларды қозғады.

Ерболат Досаев ЖОО-ның қала үшін маңыздылығын атап өтіп, университет басшылығының бастамаларын қолдауға дайын екенін білдірді.