БЖАТИ: 30 сәуір күні Басқару жүйелері және ақпараттық технологиялар институтының директорымен тікелей эфир өтті

04.05.2020 Барлық жаңалықтар

2020 жылдың 30 сәуірінде тікелей эфирде Басқару жүйелері және ақпараттық технологиялар институтының (ИСУИТ) директорымен кездесу өтті.

БЖАТИ директоры, PhD, АЭжБУ профессоры Тимур Саатдинович Қартбаев студенттер мен талапкерлердің өз институты, оқытушылар құрамы, білім беру бағдарламалары туралы сұрақтарына жауап берді. Сұхбат туралы толығырақ aues_university инстаграм ресми парақшасынан көре аласыздар.