25.06.2020 Барлық жаңалықтар

2020 жылдың 24 маусымында онлайн-форматта АЭжБУ қамқоршылар кеңесінің қорытынды отырысы өтті, онда 2019/20 оқу жылындағы ҚК қызметі туралы ақпарат тыңдалды және компаниялардан келесі оқу жылына атаулы стипендиялар тағайындалды:

"Электрокабель зауыты" ЖШС Бас директоры Борис Владимирович Артеменко;

"Степногорск энергокешен" ЖШС компаниясының бас директоры Алтынбек Төлеуғалиұлы Каршегенов;

"КазНИПИЭнергопром "институты" АҚ Бас директоры Жаймухан Мақсұтұлы Медетов;

"Казэнергопрофсоюз" ҚБ төрағасы Оразбек Телбайұлы Бекбас;

"Алатау Жарық Компаниясы" АҚ техникалық шарттар басқармасының бастығы Гульнара Батжановна Исабекова;

АЭжБУ Жылу энергетикалық қондырғылар кафедрасының меңгерушісі Андрей Анатольевич Кибарин.

АЭжБУ ректоры Сауле Саветовна Сагинтаева студенттерге қолдау көрсетуге бағытталған бастамалар үшін Қамқоршылар кеңесі мүшелеріне алғыс айта отырып, бұрын айтылған жобалардың жүзеге асырылатынына сенім білдірді.