Дөңгелек үстел: Қазақстандағы энергетика саласын кадрлық қамтамасыз ету

Идентификаторы: 3940586243

Кіру  құпиясөзі: 7

Өткізу күні: 29.06.2020 ж.  сағат:17:00-де

Қатысушылар: дөңгелек үстел модераторы: Алмаз Абжалиевич Саухимов. PhD философия докторы, АЭжБУ Ғылыми және инновациялық қызмет жөніндегі проректоры.

Қайрат Болатұлы Рахимов, ҚР Энергетика министрлігінің вице-министрі.

Сауле Саветовна Сагинтаева, ф. м. ғ. к., э. ғ. д., математика профессоры, ХАА академигі, «АЭжБУ» КеАҚ ректоры.

Бірлесбек Қаниұлы Алияров, т. ғ. д., ҚР ҰҒА академигі, профессор, ҚР еңбек сіңірген энергетигі, Ғылым және техника саласындағы ҚР Мемлекеттік сыйлығының лауреаты.

Рахимжан Кабиевич Орымбаев, т.ғ.д., АЭжБУ профессоры, ТМД еңбек сіңірген энергетигі, ҚР Құрметті энергетигі, ҚазССР еңбек сіңірген өнертапқышы және рационализаторы, КСРО өнертапқышы.

Ұйымдастырушы: Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университетінің Жылу техника және жылу энергетика институты.

www.aues.kz, +7(727)2920303, aues@aues.kz