АЭжБУ-да қатаң санитарлық-профилактикалық іс-шараларды сақтай отырып, зертханалық сабақтар басталды

06.10.2020 Барлық жаңалықтар

АЭжБУ-да әлеуметтік алыстау, оқытушы мен студенттердің міндетті түрде бетперде киюі, сондай-ақ аудиторияда бір мезгілде болатын студенттер санын шектеу сияқты қатаң санитарлық-профилактикалық іс-шараларды сақтай отырып, зертханалық сабақтар басталды.

Офлайн-форматта жабдықты зерттеуді талап ететін зертханалық сабақтар өтеді.  Мысалы, "Автоматтандыру және басқару" мамандығының үшінші курс студенттері үшін осындай пәндердің бірі - "Автоматика элементтері мен құрылғылары", оны зерттеу стендтерде тікелей эксперименттер жүргізуді талап етеді.

Орындалған зертханалық жұмыстарды қорғауды студенттер зертханалық сабақтар кестесі және қосымша онлайн-кесте бойынша арнайы бөлінген СӨЖ сағаттары бойынша өтеді, олардың кестесін оқытушының өзі жасайды.