АЭжБУ АҚ жөніндегі проректордың 2 қарашадағы өкіміне сәйкес, өткен аптада аралық бақылаудан өтпеген не тапсырмаған, не төмен (69% және одан төмен) баға алған білім алушылар үшін «1-аралық бақылауды» өткізу мерзімін ұзартады

АЭжБУ АҚ жөніндегі проректордың 2 қарашадағы өкіміне сәйкес,  өткен аптада аралық бақылаудан өтпеген не тапсырмаған, не төмен (69% және одан төмен) баға алған білім алушылар үшін «1-аралық бақылауды» өткізу мерзімін ұзартады

03.11.2020 Барлық жаңалықтар

Құрметті студенттер!

АЭжБУ АҚ жөніндегі проректордың 2 қарашадағы өкіміне сәйкес,  өткен аптада аралық бақылаудан өтпеген не тапсырмаған, не төмен (69% және одан төмен) баға алған білім алушылар үшін «1-аралық бақылауды» өткізу мерзімін ұзартады және 2020 жылдың 4 қарашасынан бастап 8 қарашасы аралығында қосымша тестілеу өткізеді.

Әр пән бойынша тестілеуді әр оқытушы белгілі бір күнге 00.00-ден 24.00-ге дейін тағайындайды. Студент пән бойынша тестті 24 сағат ішінде тапсыра алады.

Сұрақтар мен жауаптардың экранда анық көрсетілуі үшін, білім алушылар тестілеуді тек ноутбук немесе компьютер арқылы тапсыруы қажет. Тестілеуді өту кезінде смартфондарды пайдалану техникалық апелляцияға себеп бола алмайды, себебі мобильдік қосымша арқылы тест тапсыру мүмкін емес.

Тестілеуден қайта өткен жағдайда, Платонусқа соңғы тестілеу үшін алынған баға қойылады (бұрын қойылған бағаға қарамастан).