"АЭжБУ-МЭИ" қос дипломды білім беру бағдарламасы бойынша экономика бакалавр-түлектерін құттықтаймыз!

03.11.2020 Барлық жаңалықтар

Түлектерімізді "АЭжБУ - МЭИ" қос дипломды білім беру бағдарламасы бойынша экономика бакалавры академиялық дәрежесін бере отырып, Ресей Федерациясының "Мәскеу энергетикалық университеті" ғылыми-зерттеу университетінің "Экономика" бағыты бойынша мемлекеттік үлгідегі екінші дипломын алуымен құттықтаймыз! Сізге алған қос құзыреттілік – «техника және технологиялар» және «экономика» бакалавры арқасында мансабыңызда жоғары жетістіктер тілейміз!

2-3 курс, 1-курс жеделдетілген оқыту формасының студенттерін бір мезгілде оларға еліктеп, 2 толыққанды диплом алуға шақырамыз, бұл Сіздің жұмысқа орналасу кезінде рейтингіңізді және бәсекеге қабілеттілігіңізді арттырады!

Сонымен қатар, Сіздің үлкен тарихы мен тамаша беделі бар Ресейдің беделді жоғары оқу орындарының бірінің дипломының иегері ретінде ресейлік және бірлескен қазақстандық-ресейлік компанияларда жұмысқа орналасу мүмкіндігіңіз артады!

"АЭжБУ-МЭИ" қос дипломды білім беру бағдарламасы бойынша бітірушілердің тізімі»