American Space Almaty / Maker Space Almaty өкілі университет студенттеріне ағылшын тілінде өтетін шаралар туралы презентация жасады

American Space Almaty / Maker Space Almaty өкілі  университет студенттеріне ағылшын тілінде өтетін шаралар туралы презентация жасады

17.02.2020 Барлық жаңалықтар

14 ақпанда сағат 12:30-да Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университетінің D ғимаратының акт залында American Space Almaty / Maker Space Almaty өкілі Шырынгүл университет студенттеріне күн сайын American Space Almaty ұйымында ағылшын тілінде өтетін шаралар туралы презентация жасады.

Space Almaty/Maker Space Almaty - бұл ағылшын тілін үйренуге ықпал ететін үкіметтік емес ұйым. Әлемде бұл ұйымның 650 кеңсесі бар.

Клубтың негізгі оқиғалары және функционалды қызметтері:

«Speaking Club» - бұл интерактивті ойындар мен түрлі тақырыптардағы әңгімелерге қатысу арқылы қатысушыларға ағылшын тілінде сөйлеу дағдыларын жетілдіруге мүмкіндік беретін сөйлесу клубы.

English Discussion Club - пікірталас клубы, ол ағылшын тілінде сөйлесуді және түсінуді жақсартуға, белгілі бір тақырып бойынша біліміңізді тереңдетуге, жаңа идеялармен бөлісуге және жаңа достар табуға мүмкіндік береді.

Үстелдегі ойын-ойындар, бұл ағылшын тілін үйренумен ойын-сауықты үйлестірудің жақсы мүмкіндігі.

Movie Club - кино клуб, фильмге дейін және одан кейін талқыланатын американдық фильмдерді көруді ұсынады.

Easy English Clubs сізге ағылшын тілін интерактивті және көңілді түрде үйренуге көмектеседі: мысалы, сіз нақты тақырыптар бойынша пікірталастарға қатыса аласыз, жұмбақтар шеше аласыз және подкасттарды тыңдай аласыз.

Debate Club барысында сіз дәлелдерді қалай құруға және ұсынуға, сөйлеуіңізді неғұрлым сенімді етуге және дебат чемпионатын қалай жеңуге болатындығын білесіз!

Critical & Creative Writing Workshops - жазбаша түрде креативті және сыни болуды түсіндіріңіз. Бұл сіздің ағылшын тілінде жазу дағдыңызды дамытуға жақсы мүмкіндік.

Model United Nations Training бойынша оқыту сізге БҰҰ моделін қалай ойнауды үйретеді. Курс сізге рәсімдер ережелері туралы ақпараттар мен сізге делегат болу туралы пайдалы кеңестер береді. Дипломат болуды үйренуге мүмкіндігіңіз болады!

Maker Space Almaty - Америка кеңістігінде орналасқан инновациялық технологиялық орталық. Мұнда студенттер мен жас мамандар бірлесіп тың дүние құруға, ойлап табуға және үйренуге жинала алады. Ұйым келесі курстарды ұсынады: 3D принтерлер, бағдарламалық қамтамасыз ету, робототехника, электроника, ғылым, қолөнер, шығармашылық және тағы басқалар.

Алматыда іс-шаралар кестесі ай сайын әлеуметтік желілердегі сайттарда жарияланады.

Әлеуметтік желілердегі топтар мен парақтарға сілтеме:

Мекен жайы:
SmArt.Point, Almaty Towers