2020-2021 жылдардағы Студенттердің ғылыми-зерттеу жұмыстарының (СҒЗЖ) жыл сайынғы республикалық конкурсының II кезеңінің қорытындысы

2020-2021 жылдардағы Студенттердің ғылыми-зерттеу жұмыстарының (СҒЗЖ)  жыл сайынғы республикалық конкурсының II кезеңінің қорытындысы

26.04.2021 Барлық жаңалықтар

ҚР БҒМ Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаментінің 22.02.2021 жылғы №14-2/331-1-ВН: хатына сәйкес ҚР жоғары оқу орындарындағы техникалық ғылымдар мен технологиялар бойынша студенттердің ғылыми-зерттеу жұмыстарының жыл сайынғы республикалық конкурсын өткізу бойынша базалық ЖОО ретінде Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университеті «5В100200-Ақпараттық қауіпсіздік жүйелері» және «6В06104-Ақпараттық қауіпсіздік жүйелері» мамандығы бойынша конкурстың 2-кезеңінің нәтижелері туралы хабарлайды. Олимпиаданың II кезеңінің қорытындысы бойынша келесі студенттер мен магистранттарға ҚР Білім және ғылым министрлігінің дипломдарымен марапаттауға ұсыну туралы шешім қабылданды:

Бакалавриат

I орын  – Айхан Ныгымет, Ғ. Даукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университетінің 3-курс студенті.

II орын – Д.Т. Шарапов, Қарағанды мемлекеттік техникалық  университетінің 3-курс студенті.

II орын –  Н.С. Тастан, К.М.Калкаманов, Д.А. Дюсембек, Халықаралық ақпараттық технологиялар университетінің 4-курс студенттері.

III орын –  А.М. Ахметов, Astana IT University 2-курс студенті.

III орын –  А.Қ. Қанат, Қорқыт Ата атындағы Қызылорда университетінің 1-курс студенті.

III орын – А.Н. Сегізбай, Қазақ қатынас жолдары университетінің 4-курс студенті.

Магистратура

I орын – А.А. Нуржаубаев, Е.Ш. Журсинбек, Н. Талгатова, Л. Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің магистранттары.

II орын – Н. Момбай, Л. Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің магистранты.

Хаттама қоса берілді. Жүктеу.

Ақпараттық жүйелер және киберқауіпсіздік кафедрасы