2021 жылдың 30 сәуірінде Google Meet платформасында Ақпараттық технологиялар және киберқауіпсіздік саласындағы жетекші маманмен кездесу өтеді

28.04.2021 Барлық жаңалықтар

Ұйымдастырушы – Ғ.Даукеев атындағы АЭжБУ университетінің, Ақпараттық технологиялары институтының "Ақпараттық жүйелер және киберқауіпсіздік" кафедрасы.

Баяндама жасайды:

Александр Пушкин (Twost) Security Expert, OSCP (Offensive Security Certified Professional) сертификатының иегері, PHDays Standoff жеңімпазы және екі дүркін жүлдегері. Стартаптардан банктерге дейінгі мансабында 100-ден астам пентест жүргізу тәжірибесі бар, 15 жылдан астам тәжірибесі бар пенестер. Kazakhstan Спикері. ТМД-да танымал практикалық қауіпсіздік туралы [no OFFENCE] YouTube арнасының жүргізушісі. "Web-қосымшалардың қауіпсіздігі" курсының авторы және оқытушысы. "PS Интернет-компаниясы" ЖШС АҚ бойынша директоры.

Баяндама тақырыбы: RedTeam-нан BlueTeam-ға.

Күні: 30.04.2021

Уақыты:16:00

Кездесуге сілтеме

Ақпараттық жүйелер және киберқауіпсіздік  кафедрасы