АЭжБУ студенттерін 5В071800-Электр энергетикасы мамандығы бойынша Республикалық жоғары оқу орындары арасындағы пәндік олимпиадада бірінші орын алғанымен құттықтаймыз!

АЭжБУ студенттерін 5В071800-Электр энергетикасы мамандығы бойынша Республикалық жоғары оқу орындары арасындағы пәндік олимпиадада бірінші орын  алғанымен құттықтаймыз!

30.04.2021 Барлық жаңалықтар

Құттықтаймыз!!!

2021 жыл 28 сәуірде С.Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университетінде 5В071800-Электр энергетикасы мамандығы бойынша Республикалық жоғары оқу орындары арасындағы пәндік олимпиада өтті. АЭжБУ студенттері Шандура Константин, Царев Денис және Орлеанский Сергей командалық турнирде  ЭЖжЭЖ кафедрасының доценті, т. ғ. к. И. В. Казанинаның жетекшілігімен жоғары оқу орындары арасында 1 орын алды.