Алматы энергетика және байланыс университеті (АЭжБУ) студенттер мен оқушылар арасында спорттық бағдарламалау бойынша бірінші желілік турнир - CODE work challenge 2021 өткізеді

06.05.2021 Барлық жаңалықтар

Алматы энергетика және байланыс университеті (АЭжБУ) студенттер мен оқушылар арасында спорттық бағдарламалау бойынша бірінші желілік турнир - CODE work challenge 2021 өткізеді.

Жарыс онлайн форматта 2021 жылдың 19 мамырында өтеді. Жарыстың басталуы сағат 10.00-де.

Тіркеу 6 мамырдан 18 мамырға дейін ашық болады. Қатысу үшін сілтеме.

Әзірлеушілер 24 жастан аспаған студенттер, мектеп оқушылары болуы керек. CODE work challenge 2021-де өз күштерін бағдарламалауға жаңадан келгендер де, тәжірибелі оқушылар да көре алады. Турнир СЖҚ  студенттік командалары арасында әлем чемпионатын өткізу регламентіне сәйкес келеді.

1.Шешімдерді тексеру тікелей турнир барысында жүргізіледі. Әрбір өзінің сәлемдемесіне қатысушылар тестілеу нәтижелерімен дереу жауап алады.

2.Қатысушылар шешілген тапсырмалар саны бойынша сараланады. Тапсырмалар неғұрлым көп шешілсе, қатысушының орны соғұрлым жоғары болады. Бірдей тапсырмаларды шешкен қатысушылардың арасында қатысушылар айыппұл ұпайларының саны бойынша бағаланады. Айыппұл ұпайлары неғұрлым аз болса, қатысушының орны да соғұрлым жоғары болады.

3.Егер қатысушы жіберген осы тапсырманың шешімі барлық сынақтардан сәтті өтсе, қатысушы тапсырманы шешті деп саналады. Ішінара шешімдер есептелмейді.

4. Қатысушы үшін айыппұл ұпайлары қатысушы шешкен барлық тапсырмалар бойынша айыппұл ұпайларының сомасы ретінде есептеледі. Шешілмеген тапсырмалар айыппұл ұпайларына үлес қоспайды. Шешілген тапсырма үшін айып ұпайлары турнирдің басынан бастап тапсырманы тапсыру сәтіне дейінгі минуттар саны ретінде есептеледі, сонымен қатар есепті тапсырудың алдыңғы сәтсіз әрекеті үшін 20 минут. Бағдарламаны сәтті тапсырғаннан кейін тапсыру әрекеттері ескерілмейді.

5 сағат ішінде командалар интернетті және құралдарды пайдаланбай Яндекс платформасында ұсынылған тапсырмаларды шешеді.Контест. Көптеген бағдарламалау жарыстарынан айырмашылығы, мұнда қатысушылар кез келген бағдарламалау тілі мен әзірлеме ортасын қолдана алады.