19.05.2021 Барлық жаңалықтар

2021 жылдың 21 мамырында Google Meet платформасында Ақпараттық технологиялар саласындағы сертификатталған сарапшымен вебинар өтеді.

Іс-шараны ұйымдастырушы – Ғ.Даукеев атындағы АЭжБУ Ақпараттық технологиялар институтының «Ақпараттық жүйелер және киберқауіпсіздік» кафедрасы.

Баяндама жасаушы:

Бегарс Үсембаев -IQ Solutions компаниясы тобының бизнесті дамыту жөніндегі директоры / АХҚО филиалының директоры, мұнай-газ, инвестициялық, квазимемлекеттік және жеке бизнес құрылымдарда 15 жылдан астам жұмыс тәжірибесі бар IT саласындағы сертификатталған сарапшы. Озық IT сапа стандарттары негізінде тиімді, стратегиялық, басқарушылық және операциялық шешімдерді қамтамасыз ететін техникалық және бизнес процестерді автоматтандыру бойынша табысты тәжірибесі бар.

Баяндама тақырыбы: «EX + Intellectual Digital Solutions».

Күні: 21.05.2021

Уақыты:16:00

Кездесуге сілтеме

Ақпараттық жүйелер және киберқауіпсіздік  кафедрасы