АЭжБУ №3 жатақханасында Президент Қасым-Жомарт Тоқаевтың Қазақстан халқына жолдауын талқылауға арналған дөңгелек үстел өткізілді

15.04.2022 Барлық жаңалықтар

«Инженериядағы менеджмент және кәсіпкерлік» және «Әлеуметтік пәндер» кафедралары   оқытушыларының ұйымдастыруымен (доцент Э.М.Нурпейіc, доцент Б.Ж.Кабдушев, оқытушылар Г.А.Абдрахматова, Е.Е.Жаркинбаев, М.Е.Сатымова) 2022 жылдың 7 сәуірі күні АЭжБУ  №3 студенттер жатақханасында 16.03.2022ж. Мемлекет басшысы Қасым-Жомарт Тоқаевтың «ЖАҢА ҚАЗАҚСТАН: ЖАҢАРУ МЕН ЖАҢҒЫРУ ЖОЛЫ» атты Қазақстан халқына Жолдауына арналған дөңгелек үстел өткізілді. Жолдауда Республиканың өмірі мен әл-ауқатын жақсарту бойынша мемлекет алдына қойылған нақты міндеттер көрсетілген. Дөңгелек үстелде жатахана студенттерімен жаңа Қазақстанның жаңғыру жолы талқыланды.