Докторанттарымызды құттықтаймыз

17.08.2022 Барлық жаңалықтар

8D071 «Инженерия және инженерлік іс» («Энергетика», «Жылуэнергетика») және 8D062 «Телекоммуникациялар» (Радиотехника, электроника және телекоммуникация) Ғ. Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университетінің жанындағы диссертациялық кеңесі «Қазақстан Республикасы Білім және Ғылым министрлігі Білім және ғылым саласындағы сапаны қамтамасыз ету комитетінің 2022 жылғы 12 тамыз айындағы шешімі бойынша (бұйрық №335, №336) Отынчиева Маржан Турепашовнаны, Айдымбаева Жанар Абдешевнаны, Манбетова Жанат Дусенбаевнаны және Якубов Баходыр Маликовичті 6D071700 - «Жылуэнергетика» және 6D071900 – «Радиотехника, электроника және телекоммуникациялар» мамандығы бойынша философия докторы (PhD) дәрежесі тағайындалуымен құттықтайды!

Біздің шын жүректен құттықтауымызды қабыл алыңыз! Сіздерге зор денсаулық, шыдамдылық, жігер және жас ғалымға өте қажет шығармашылық табыс тілейміз! Сіздің ғылыми зерттеулеріңіз қоғамға және біздің ұжымымызға үлкен пайда әкелетініне сенеміз!!!