20.10.2022 Барлық жаңалықтар

Құрметті АЭжБУ оқытушылары, ғылыми қызметкерлер, докторанттар, магистранттар мен студенттер!

Сіздерді  2022 жылғы 20-21 қазанда АЭжБУ-да өтетін «Энергетика, инфокоммуникациялық технологиялар және жоғары білім» XII халықаралық ғылыми-техникалық конференциясына шақырамыз.

Конференцияның пленарлық отырысы 20 қазан күні Д ғимаратының акт залында сағат 10:00-де өтеді.

Секция бойынша баяндамалар 20-21 қазанда онлайн және офлайн форматта өткізіледі. Толық ақпаратты конференциясының mntk.aues.kz сайтынан алуға болады.

«Энергетика, инфокоммуникациялық технологиялар және жоғары білім беру» ХІІ халықаралық ғылыми-техникалық конференциясының пленарлық отырысының бағдарламасы

2022 ж. 20 қазаны                 Басталуы: 10:00

Мекен-жайы: Байтұрсынұлы көшесі, 12 6/1, D ғимараты, 2-қабат, Акт залы

Zoom сілтемесі: https://us02web.zoom.us/j/3579548877?pwd=dTVreXJLQXFzdVNrTUp0aVpZUzdJUT09 (Конференция идентификациясы: 357 954 8877, кіру коды: 1)

УАҚЫТЫ

СПИКЕРЛЕР

Қатысу түрі

09:30-10:00

Пленарлық отырысқа қатысушыларды тіркеу

10:00-10:10

АЭжБУ ректоры Сауле Саветовна Сагинтаеваның құттықтау сөзі

10:10-10:15

Қазан энергетикалық университетінің ректоры  Эдуард Юнусович Абдуллазяновтың құттықтау сөзі

10:15-10:20

Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутаты Еділ Терекбайұлы Жанбыршиннің құттықтау сөзі

10:20-10:25

Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутаты Айжан Амангелдіқызы Скакованың құттықтау сөзі

10:25-10:35

Қазақстан Республикасының Энергетика вице-министрі Жандос Демезинұлы Нұрмағанбетовтің құттықтау сөзі

10:35-10:45

Қазақстан  Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Ғылым комитеті төрағасының  орынбасары Думан Рымғалиұлы Орынбековтің құттықтау сөзі

10:45-10:55

Тимур Мифтахович Жантикин, «Қазақстан АЭС» ЖШС директоры ЖШС баяндама тақырыбы: «Атом энергетикасын дамыту перспективалары»

10:55-11:05

«Қазақстан Ғарыш Сапары» ҰК» АҚ басқарма төрағасы Айдын Ақанұлы Айымбетовтің құттықтау сөзі.

«Қазақстан Сапары» ҰК» АҚ мен «АЭжБУ»ке АҚ арасындағы нобайлы шартқа қол қою

11:05-11:15

Марат Рахмалиұлы Нұрғожин, «Ұлттық ғарыштық зерттеулер және технологиялар орталығы» АҚ басқармасының төрағасы. «Ғарыш ғылымы: қазіргі заманның сын-қатері» баяндама тақырыбы:

11:15-11:25

«Самұрық-Энерго» АҚ басқарма төрағасы, АЭжБУ құрметті профессоры Серік Сүйінбекұлы Тютебаевтың құттықтау сөзі

11:25-11:35

Талғат Сәрсенбайұлы Мұстағұловтың: «Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі Ақпараттық қауіпсіздігі комитеті төрағасынынң орынбасары «Реттеуші орнындағы ақпараттық қауіпсіздік»  баяндама тақырыбы:

11:35-11:45

Blockchain Center орталығының бастығы, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Төлем және қаржы технологияларын дамыту орталығы төрағасының кеңесшісі Айдана Қасырбек баяндама тақырыбы: «Қазақстан Республикасында блокчейн технологияларын дамыту»

11:45-11:55

Касперский кеңесінің Орталық Азия және Монғолия елдеріндегі негізгі клиенттермен жұмыс жөніндегі менеджер Ержан Қуанышбеков баяндама тақырыбы:  «Өнеркәсіптік сегментті трансформациялау. Ақпараттық қауіпсіздікті қамтамасыз етудің жаңа тәсілдері мен талаптары»

11:55-12:05