2020 жылдың 18 қарашасында Ғұмарбек Дәукеев атындағы АЭжБУ-дың қос дипломды білім беру бағдарламасы бойынша оқыған 36 түлегіне «МЭИ» Ұлттық зерттеу университетінің дипломдарын салтанатты түрде тапсыру рәсімі өтті.

18.11.2020 Барлық жаңалықтар

2020 жылдың 18 қарашасында Ғұмарбек Дәукеев атындағы АЭжБУ-дың қос дипломды білім беру бағдарламасы бойынша оқыған 36 түлегіне «МЭИ» Ұлттық зерттеу университетінің дипломдарын салтанатты түрде табыстау рәсімі өтті.

МЭИ-мен қос дипломды білім беру бағдарламасы бойынша оқу 2009 жылдан басталды. Жалпы 11 жылдың ішінде 850-ден астам АЭжБУ түлектері қос  диплом алып шықты. Жұмыспен қамту көрсеткіші - 100%. Біздің түлектеріміз – «Самұрық-Энерго» АҚ, «KEGOС» АҚ компанияларының топ-менеджерлері, энергетикалық компаниялардың стратегиялық жоспарлау және болжау, қаржы, маркетинг департаменттерінің, Қазақстанның энергетика министрлігінің Өңірлік бөлімшелерінің және саланың басқа да кәсіпорындарының басшылары.