02.02.2021 Барлық жаңалықтар

Ғ.Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университетінің ректорына ҚР Тұңғыш Президенті – Елбасы Нұрсұлтан Назарбаевтың алғыс хаты табыс етілді.

Сауле Саветовна Сагинтаева ҚР Тұңғыш Президенті – Елбасы Нұрсұлтан Назарбаевтан "ҚР Парламенті Мәжілісі мен мәслихаттары депутаттарының кезекті сайлауына қосқан үлесі мен белсенді қатысқаны үшін" алғыс хат алды. ҚР Тұңғыш Президенті – Елбасы Нұрсұлтан Назарбаев "NurOtan" партиясының жеңісімен құттықтап, ректордың отбасына және Сауле Саветовнаға зор денсаулық пен бақ-береке тіледі: "Тәуелсіздіктің 30 жылдығы қарсаңында нұротандықтар ел азаматтарымен бірлесіп қолжеткізген бұл жеңістің халық бірлігі мен мемлекетіміздің тұрақты дамуы үшін ерекше маңызы бар. Алдағы уақытта партияның сайлауалды бағдарламаларын жүзеге асыруда табандылық танытатыныңызға сенімдімін»