25.03.2021 Барлық жаңалықтар

2021 жылдың 26 наурызында Google Meet платформасында Ақпараттық технологиялар және киберқауіпсіздік саласындағы жетекші маманмен кездесу өтеді.

Ұйымдастырушы – Ғұмарбек Дәукеев атындағы АЭжБУ АТ институтының «Ақпараттық жүйелер және киберқауіпсіздік» кафедрасы.

Баяндама жасайды:

Иван Иванович Ардамин – «Аттрактор скул Алматы» ЖШС атқарушы директоры, Ресей биржасында роботтардың көмегімен трейдер және Ресей, АҚШ және Қырғызстан нарығында 10 жылдан астам инвестор. Ол әртүрлі позицияларға 1000-нан астам сұхбат жүргізді, онда IT саласындағы бірнеше ондаған адамның әртүрлі лауазымдарға орналасуына көмектесті.

Баяндама тақырыбы: IT саласындағы кадрлардың жетіспеушілігі, неліктен компаниялар junior әзірлеушілерін қабылдайды және университеттен кейін тағылымдамадан өтуге қалай орналасуға болады.

Күні: 26.03.2021

Уақыты:16: 00

Кездесуге сілтеме

«Ақпараттық жүйелер және киберқауіпсіздік» кафедрасы