2021 жылғы 17 мамырда Ғұмарбек Дәукеев атындағы АЭжБУ мен

19.05.2021 Барлық жаңалықтар

"TREE ENERGY " -  БҰЛ "ЖАСЫЛ" ЭНЕРГЕТИКАДАҒЫ ЖАҢА ТЕХНОЛОГИЯЛЫҚ ӘЗІРЛЕМЕЛЕР САЛАСЫНДА БАҒДАРЛАНҒАН БОЛАШАҒЫ ЗОР ДАМЫП КЕЛЕ ЖАТҚАН КОМПАНИЯ. 2013 ЖЫЛДАН БАСТАП НАРЫҚТА ҚЫЗМЕТ ЕТІП КЕЛЕДІ.
Жел, күн энергиясын және өзендердің су ресурстарын электр энергиясына айналдыру үшін пайдалану жобаларын әзірлейді.

Компания электр энергиясын тиімді өндіруді қамтамасыз ететін ең заманауи және сенімді техникалық шешімдерді қолданады.

"Tree energy" компаниясының бас кеңсесі Қазақстанда орналасқан. Бұл ретте компания өнімдері басқа елдердің: Қырғызстан, Өзбекстан, Индонезия, БАӘ, Ресей Федерациясының нарықтарына жеткізіледі.

Университет Оңтүстік Америка континенті, Гайана жас дамып келе жатқан кооперативтік Республикасы үшін ЖЭК саласында білім беру бағдарламаларын бірлесіп әзірлейтін болады, онда "Tree energy" компаниясында Жасыл экономика объектілерін жобалау және жаңартылатын энергия көздерінен электр энергиясын өндіру үшін энергетикалық қондырғыларға қызмет көрсету үшін мамандар даярлау саласында ең жоғары деңгейде берік байланыстар орнатылған.