"Sustainability Living Lab: Outreach" бағдарламасы аясында жобалар конкурсы өткізіледі

23.02.2022 Барлық жаңалықтар

"National Conservation Initiative" корпоративтік қоры "Назарбаев Университеті" ДБҰ тұрақты даму офисімен бірлесіп "Sustainability Living Lab: Outreach" бағдарламасы шеңберінде жобалар конкурсын өткізеді. Аталған конкурстың мақсаты университет қоғамдастықтарының университет кампустарының тұрақты дамуын арттыру саласындағы жасыл бастамаларын қолдау, сондай-ақ студенттерге, оқытушылар мен қызметкерлерге қолданбалы зерттеулер мен инновацияларды қолдану арқылы ЖОО-лардың нақты экологиялық проблемаларын шешуге мүмкіндік беру болып табылады.

Конкурсқа қатысу үшін жобаларға өтінімдерді қабылдауды офис 2022 жылғы 21 ақпаннан 2022 жылғы 5 сәуірге дейін жүргізеді.

Конкурсқа қатысу шарттары

1. Байқауға студенттер, профессорлар және университет қызметкерлері қатыса алады.

2. Жобаның өтінім берушілер командасы кемінде 2 адамнан тұруы тиіс.

3. Жоба келесі басым бағыттарға сәйкес келуі тиіс: - Энергетика (энергия тиімділігін арттыру шаралары, жаңартылатын энергия көздерін енгізу, ақылды есептегіштер және т. б.) - Жасыл ғимараттар (құрылыстың жасыл стандарттары, құрылыстағы тұрақты материалдар, энергия аудиті, үй-жайлардағы ауа сапасын зерттеу және т. б.) - Көлік (отынның балама көзі, көлік түрі және т. б.) - Кампусты көгалдандыру (ботаникалық бақ, қалалық ауыл шаруашылығы және т. б.) - Қалдықтарды басқару (органикалық қалдықтарды дұрыс сұрыптау, өңдеу, компосттау және т.б.) - Облыстың тұрақты дамуына сәйкес келетін басқа да кәсіпорындар.

4. Конкурсқа қатысу үшін өтінім нысанын (№1 қосымша) және жоба бюджетін (№2 қосымша) толтырып, белгіленген мерзімде кеңсенің электрондық поштасының мекенжайына электрондық нысанда жіберу қажет green.campus@nu.edu.kz.

5. Жобаның бюджеті салықтар мен бюджетке төленетін өзге де төлемдерді қоса алғанда, 800 мың теңгеден аспауға тиіс.

6. Қоса қаржыландырудың болуы құпталады.

7.  5.3-тармақта көрсетілген қабылдау мерзімі аяқталғаннан кейін жіберілген өтінімдер қаралмайды және Конкурсқа қатысуға жіберілмейді. 4.8 конкурсқа ұсынылған жобалардың барлық өтінімдері кері қайтарылмайды және рецензияланбайды.

Конкурсты өткізу мерзімдері

1. 2022 жылдың 21 ақпанынан бастап 2022 жылдың 5 сәуіріне дейін Кеңсе конкурсқа қатысуға жобалар өтінімдерін қабылдауды жүргізеді.

2. 2022 жылғы 15 сәуірге дейінгі мерзімде Кеңсе
 жобаларды одан әрі онлайн тыңдауға қатысу үшін 33 жобаға дейін (әр университеттен 3 жобадан артық емес) іріктейді және 2022 жылғы 18-22 сәуірде 16 жеңімпаз жобаны анықтау үшін конкурстық комиссияның қатысуымен жобаларды онлайн тыңдауды өткізеді.

3.Өткізілген Конкурс хаттамасының негізінде және 2022 жылғы 15 мамырға дейінгі мерзімде Қор жеңімпаз жобаларды іске асыруға ақшалай қаражат беру туралы университеттермен келісім жасасады.

4. 2022 жылғы 31 желтоқсанға дейінгі мерзімде университеттер Келісімнің Қосымшасына сәйкес Қорға жобаларды іске асыру туралы есеп береді.

Конкурс туралы ереже

Сұрақтарыңыз туындаған жағдайда хабарласуыңызды өтінеміз!
телефон: 87785447878-Ілиясова Айдана Сәкеқызы
электрондық пошта:  aid.iliyassova@aues.kz startup@aues.kz