Инженерлік сату

19.01.2023 Барлық жаңалықтар

Біліктілікті арттыру институты және АЭжБУ инженериядағы Менеджмент және кәсіпкерлік кафедрасы «Цифрлық қоғам» ҚҚ-мен бірлесе отырып, Еуразия Қорының өкілдігі мен АҚШ-тың Халықаралық даму агенттігінің «Орталық Азиядағы әлеуметтік инновациялар» Бағдарламасының қолдауымен Мемлекеттік сатып алу бойынша инновациялық курс шеңберінде қонақ дәрістер циклін жалғастыруда.

Сәрсенбі, 14 желтоқсан 2022 ж., АЭжБУ «А» ғимаратының А-318 аудиториясында сағат 16: 00-де «Инженерлік сату» атты екінші қонақ дәрісі өтеді.

Лекторлар:   Руслан Пушилин,  Сергей Литвинов.

Лекторлар туралы қысқаша:

Руслан Пушилин Genesis Engineering Project Management Corporation бас директоры, CADEA қоғамдық кеңесінің төрағасы және RP Partner Group-тың идеялық шабыттандырушысы, Сәтбаев атындағы ҚазҰТУ түлегі.

20 жыл бизнес жүргізу және көпсалалы холдинг құру. Қазақстанда жетекші әлемдік өндірушілердің өнімдерін сатуды дамыту. Командалар мен ондаған коммерциялық және мемлекеттік жобаларды ұйымдастыру.

Бірегей өнімдерді іске қосу (DR UPS, модульдік DCD, кластерлік жүйелер және т.б.).

Сергей Литвинов «RP Partners Group» компаниялар тобының операциялық директоры, Ғ. Дәукеев атындағы АЭжБУ түлегі. Телекоммуникациялық компанияларда және халықаралық өнеркәсіптік компанияларда (АҚШ, Германия) 20 жылдан астам бизнес-көшбасшы тәжірибесі бар.

ҚР квазимемлекеттік компанияларының Мемлекеттік сатып алу және сатып алу нарығының жыл сайынғы көлемі 10 триллион теңгеден асады, онда инжинирингтік шешімдерді сатып алу айтарлықтай үлесті алады. ҚР инжинирингтік компаниялары бизнестің қарқынды дамып келе жатқан сегменті болып табылады және кәсіби инженерлік білімі бар ғана емес, сонымен қатар күрделі инжинирингтік шешімдердің маркетингі мен сатылымының мәнін түсінетін инженерлік кадрлармен үнемі толықтыруды талап етеді.

Дәрісте АЭжБУ магистранттары мен студенттері Қазақстан Республикасының B2B нарықтарында жұмыс істейтін инжинирингтік компаниялар жұмысының практикалық аспектілері туралы біледі.