Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік Күнімен!

15.12.2022 Барлық жаңалықтар

Құрметті студенттер, магистранттар, докторанттар, қызметкерлер, әріптестер және достар!

Баршаңызды Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күнімен құттықтаймын! Абыройлы да айбынды, беделді де берекелі, ынтымағы мен бірлігі жарасқан еліміздің тәуелсіздігі баянды болғай! Біз өткенімізді, тарихымызды, ұрпақтар арасындағы ажырағысыз көпғасырлық байланысты, үздік дәстүрлер мен мәдениетіміздің бай мұрасын бағалаймыз. Бүгінде Қазақстан бүкіл халықаралық қоғамдастық мойындаған мемлекет болып табылады. Біздің этносаралық және дінаралық келісім үлгісі – көптеген елдер үшін эталон. Біздің еліміз билік тармақтары нақты бөлінген құқықтық мемлекет болып табылады, мұның өзі бүкіл демократиялық жүйеміздің кемелдігі мен дамығандығын дәлелдейді.

Құрметті достар! Біз сіздердің жетістіктеріңізді мақтан тұтамыз. Сіздер тек студенттік және университеттік рухтың ғана емес, сондай-ақ Тәуелсіз Қазақстанның бейнесісіздер. Сіздерге игілік, барлық бастамаларда сәттілік, ертеңге сенімділік тілеймін. Еліміздің ертеңі жолындағы еңбектеріңіз жана берсін!

Құрметпен,

Ғұмарбек Дәукеев атындағы,

Алматы энергетика және байланыс университетінің ректоры

профессор Сауле Сагинтаева