ERASMUS+ жұмыстық кездесуі «Информатика саласындағы докторанттар мен жас зерттеушілерге арналған озық орталық »

ERASMUS+ жұмыстық кездесуі  «Информатика саласындағы докторанттар мен жас зерттеушілерге арналған  озық орталық »

17.02.2023 Барлық жаңалықтар

2023 жылғы 13-17 ақпан аралығында информатика саласындағы докторанттар мен жас зерттеушілерге арналған озық орталық АЭжБУ-да ERASMUS+ "информатика саласындағы докторанттар мен жас зерттеушілерге арналған озық орталық" (ACeSYRI) (No610166-EPP) жобасы шеңберінде жүзеге асырылатын үйлестіру қызметінің жұмыс кездесуі өтті-1-2019-1-SK-EPPKA2-CBHE-JP):

Жобалық кездесуге Жилин университетінің (Словакия), Université de Lorraine (Франция), Қорқыт Ата Қызылорда университетінің, Сүлейман Демирел университетінің, Жәңгір хан атындағы БҚАТУ делегациялары, сондай-ақ Болон процесі және академиялық ұтқырлық орталығы директорының кеңесшісі қатысты. Жоба серіктестері жобаның жұмысы туралы баяндама жасап, осы жобаны одан әрі іске асыру бойынша пікірталастарға қатысты.