Energo University су тасқынынан зардап шеккен аймақтарға көмектесуді жалғастыруда

15.04.2024 Барлық жаңалықтар

Energo University (Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университеті) ұжымы ауқымды су тасқынынан зардап шеккен Қазақстан өңірлерінің тұрғындары үшін гуманитарлық көмектің кезекті партиясын жинады.
Қалалық еріктілер орталығына Еnergо University-ден 600 данадан астам бес және алты литрлік таза ауыз су бөтелкелері қайта жасалынды. Жақын арада бұл гуманитарлық көмек мұқтаж жандарға жіберіледі.
Қалалық еріктілер орталығының негізінде гуманитарлық көмек қабылдау пункті ашылған болатын, оған университеттің студенттері мен қызметкерлері заттар, азық-түлік және гигиена құралдарын тапсырды.