25 жылдан кейін АЭжБУ түлектері университеттің туған қабырғаларына барып қайтты

25.06.2024 Барлық жаңалықтар

Демалыс күндері, 22 маусымда Energo University қабырғасында "Жылу энергетикасы" бағытының (ЖЭС-94-1,2 тобы) 1999 жылғы түлектерінің кездесуі өтті. Іс-шара студенттік атмосфераға қайта еніп, оқудың жарқын сәттерін еске түсіре алатын көптеген достар мен әріптестерді жинады. Туған қабырғалар бойынша экскурсиялар мен акт залындағы салтанатты бағдарлама өткен жылдардағы естеліктерге одан да терең бойлады.

Қонақтар өздерінің алғысы ретінде оқытушыларға сыйлықтарды табыстап, оқу процесінде пайдалану үшін кафедраға заманауи смарт-теледидарды сыйлады.

Бір қызығы, түлектер университет ұйымдастырған іс-шараларға одан әрі қатысуға ниеттерін білдірді, оның ішінде біздің университеттің дамуына одан әрі үлес қосуға дайын екендерін білдірді. АЭжБУ-дағы білім олар үшін өзін-өзі жүзеге асыру және мансаптық өсу үшін барлық мүмкіндіктерді ашты және олардың жас ұрпақпен бөлісетін көп нәрсесі бар.

Бұл кездесу достық қарым-қатынасты нығайтып, көптеген қуанышты сәттерді сыйлаған ұмытылмас оқиға болды. Барлық қатысушыларға алғыс айтамыз және бұл кездесу дәстүрге айналады деп үміттенеміз.