Құрметті АЭжБУ студенттері мен түлектері! Сіздер QR код арқылы ASTEL компаниясының өзекті бос жұмыс орындары туралы хабардар бола аласыздар.

27.11.2020 Барлық жаңалықтар

QR код арқылы жұмысқа орналастыру

ASTEL компаниясы қазақстандық телекоммуникация нарығында сервис-интегратор көшбасшылардың бірі болып табылады.

Компания қызметінің негізгі түрі - Kaznet® желісінің базасында телекоммуникациялық қызметтерді ұсыну, сондай-ақ озық технологияларды пайдалана отырып, деректер мен дауыстарды берудің корпоративтік желілерін құру.

Компания желілерді жобалау мен жабдықтарды жеткізуден бастап, пайдалануға енгізу мен Тапсырыс берушінің қызметкерлерін оқытумен аяқтай отырып, қосымша қызметтердің кең спектрін көрсетеді.