23.12.2020 Барлық жаңалықтар

«Самұрық-Қазына» АҚ электрондық алаңында өткен ашық тендердің қорытындысы бойынша «Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университеті» КеАҚ жеңімпаз болып танылды.

Өтінімді дайындау және Тапсырыс беруші, «KEGOC» «Электр желілерін басқару жөніндегі қазақстандық компания» акционерлік қоғамының (Кazakhstan Electricity Grid Operating Company) талаптарын талдауға деген сапалы жұмысы бойынша ауқымды және жедел жұмыс жасағаны үшін Ғылыми және инновациялық қызмет жөніндегі проректор Алмаз Абжалиевич  Саухимовтің жетекшілік еткен «Smart Power Grid» ҒТО командасын құттықтаймыз.

«Smart Power Grid» ҒТО командаға барлық бастамаларына сәттілік тілейміз!