АЭжБУ ҒТТ кафедрасын және 2021-2023 жылдарға арналған «Ғарыш аппараттарына арналған өзін-өзі реттейтін электр жетектерін әзірлеу» ҒЗЖ ГҚЖ жетекшісі, ҒТТ кафедрасының профессоры С.Б. Қосболовты ҰҒК сарапшыларының жобаны жоғары бағалауымен құттықтаймыз!

29.03.2021 Барлық жаңалықтар

АЭжБУ ҒТТ кафедрасын және 2021-2023 жылдарға арналған «Ғарыш аппараттарына арналған өзін-өзі реттейтін электр жетектерін әзірлеу» ҒЗЖ гранттық қаржыландыру жобасының жетекшісі, АЭжБУ Ғарыштық техника және технологиялар кафедрасының профессоры Серікбай Байтекович Қосболовты құттықтаймыз. Талқылау барысында жоба ҰҒК сарапшыларынан өте жоғары баға алды, осы жобаны Қазақстанда іске асырудың жоғары перспективалары атап өтілді. Дауыс беру нәтижесінде жоба 28-ден 13-інші орынға ие болды. Ғылыми командаға ҚР ғарышты игеру саласындағы аса маңызды ғылыми жобасын іске асыруда табыс тілейміз!!!