05.04.2021 Барлық жаңалықтар

2021 жылғы 06 сәуірде Google Meet платформасында «Сименс» ЖШС «Байланыс жүйелері» бағытының басшысы, Электр энергетика кәсіпорындары үшін телекоммуникация саласындағы жетекші маманмен кездесу өтеді.

Ұйымдастырушы – Ғ. Дәукееа  атындағы АЭжБУ «Телекоммуникация және инновациялық технологиялар» кафедрасы.

Баяндама жасайтын:

Антон Геннадьевич Меркулов, техника ғылымдарының кандидаты, Электр техникасы инженерлері институтының (Senior Member IEEE) аға мүшесі, СИГРЭ Ресей ұлттық зерттеу комитетінің D2 «Ақпараттық жүйелер және телекоммуникациялар» жұмыс тобының мүшесі, 3 ғылыми-техникалық монографиялардың және 35-750 кВ ЭБЖ бойынша жоғары жиілікті байланыс арналары тақырыбы бойынша 30-дан астам мақалалардың авторы. Электр энергетикасы кәсіпорындары үшін телекоммуникациялық желілерді ұйымдастыру саласында 15 жылдық жұмыс өтілі бар.

Баяндама тақырыбы: Электр энергетикасындағы байланыс желілерін дамыту бағыттарын ескере отырып, әртүрлі мақсаттағы ЖЖ-байланыс арналарын қолдану перспективалары

Күні: 06.04.2021

Уақыты: 16:00