Energo University колледжінің студенттеріне электрмонтаж бойынша шеберлік сабағы өтті

20.05.2024 Барлық жаңалықтар

Energo University колледжінің (Ғұмарбек Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университеті) «Электржабдығы» мамандығының суденттеріне «ElektroProfi» және «Электрокомплект» КТ қауымдастығының өкілдері: Бектемиров  Мавлид және Мазаев Бислан "Электрмонтаж негіздері" тақырыбында шеберлік сабағын өткізді.

Мамандар студенттерді заманауи электр монтаждау құралдарымен, кабельдердің әртүрлі түрлерімен, монтаждаудың негізгі ережелерімен таныстырды. Өткізілген шеберлік сабағы колледждің "ElektroProfi" қауымдастығымен ынтымақтастығы аясындағы алғашқы іс-шара болды.